HABERLER

BAŞTAŞLAR İNŞAAT

The Cove Lansmanına Davetlisiniz!

The Cove Lansmanına Davetlisiniz!
12.06.2018
THE COVE lansman partisini kutlamak için kokteyller ve atıştırmalıklarla bir gece eğlenceniz için bize katılmanızdan gurur duyacağız. Bu seçkin sahil projesi, tamamen düzenlenmiş Akdeniz bahçelerine gömülü 150 lüks daire ve bungalovdan oluşmaktadır. Cove, modern ve zevkle tasarlanmış iç mekanlara, geniş teraslara ve Akdeniz'e bakan büyük bir sonsuzluk havuzuna sahiptir. Sakinleri, çim ve kumlu alanlardan oluşan özel bir plaj koyuna doğrudan erişebilecekler.
 
20 Haziran Saat:19:30 Yer: Girne/Esentepe'de bize katılın ve muhteşem bozulmamış deniz manzaralarına ve nefes kesen gün batımına şahit olun.
 
 
Uzak ufukta, Kyrenian pelagosundaki küçük kaya adasını görebilirsiniz. Efsaneye göre Ayios Amvrosios'un (Esentepe) köylülerini terörize eden bir deniz canavarı vardı. Aziz Ayios Demitrianos, Kythrea (Değirmenlik) Piskoposu idi ve Esentepe halkı yardım istedi. Ayios Demitrianos daha sonra deniz canavarı bugün gördüğümüz kaya adasına dönüştürdü. Kaya adasına 'Şiiler' veya 'Khoti Adası' denir. St Demitrianos'un onuruna küçük bir sahil şapeli inşa edildi.