HİZMETLERİMİZ

THE COVE BAŞTAŞLAR

MOBİLYA PAKETLERİ

İnşaat tamamlandığında, ekip satın alınan mülkü taşınmaya hazır hale getirmeye başlar. Öncelikle mülkümüzü düzgün bir şekilde temizledikten sonra çağdaş bir yaşam alanına  dönüşümünü dikkatlice planlar ve koordine ederiz.

Dönüşüm, dikkatli planlama ve kaliteli, yerden tasarruf sağlayan, ergonomik olarak tasarlanmış mobilyaların seçimiyle başlar. Buna birinci sınıf elektrikli ürünler, cazip aksesuarlar ekledikten sonra mülkünüz yüksek verimli kiralar ve beklentisi yüksek kiracılar veya ev sahipleri için cazip hale getirilir.

"Mülk yönetimi bizler için bir sanattır"
The Cove Deluxe Mobilya Paketleri, kiracıların hayalinin tamamen entegrasyonudur. Sizlere lüks yataklar, havlular, ışıklar, çağdaş tablolar, mutfak eşyalar ve halılar sunmaktan gurur duymaktayız.
Bunlar, mobilya ve elektrikli parçaların tamamlanması için gerekli malzemelerdir. Son dokunuşu katan bu güzel aksesuarlardır.

The Cove Deluxe Mobilya Paketleri, her bir müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Standart Deluxe paketlerimizden üstün konut paketlerimize kadar müşterilerimizin bütçelerinin her birine uygun seçenekler sunabiliriz.

"Dönüşüm - güzelliğin ve işlevselliğin birleşimidir"

BİLGİNİZİ BIRAKIN, SİZİ ARAYALIM!